MAGAZÍN

Iva Voříšková - nepostradatelná pravá ruka celé firmy

1.4.2019

Přišlana pohovor jako už na tolik podobných před tím. I ne - tady to bylo jiné. Pohoda a přátelská atmosféra místo záludných otázek a škrobených výrazů. Iva Voříšková je u Talanda Invest tři roky a od prvního dne prý nelituje. více »

Jiří Slavík: Z disciplíny k životu na vlastní pěst

7.3.2019

Pětadvacet let byl voják. Zvyklý na disciplínu, systém a řád. Nechal se řídit a přizpůsoboval se určitému režimu. A pak ho jedno rozhodnutí svedlo do nejistých vod živnostenských. Přečtěte si příběh našeho realitního makléře Jirky Slavíka. více »

Radek Procházka: Jen pokud budeš silný a zdravý, můžeš žít naplno

10.12.2018

"Nový" makléř Radek Procházka do týmu TALANDA Invest přinesl doslova svěží vítr. Myslet a žít pozitivně je pro něj snad životním posláním. Možná i proto jsou reality jeho třetím životním projektem - i u předchozích dvou do své práce dával maximum energie. více »

Kdybych nebyla u Talandy, líbilo by se mi na obrazovce

21.5.2018

"Znáte moji ženu?" - "Jó, šéfe!" - "Pěkná, že?" - "Jó, šéfe!. Koho vám dneska představíme už asi tušíte. Manželka, maminka, sluníčko naší firmy a prokuristka (ale pst, tohle oslovení fakt nemá ráda) - Jana Talandová. více »

Lenka Jandíková: TALANDA Invest vás vcucne!

14.3.2018

Od ekonomky to k realitám rozhodně není daleko. To ví i naše Lenka, novopečená mamina. „Realiťačkou“ jako by se narodila, ač její cesta mezi pozemky, domy a byty byla delší. Nejdřív u nás totiž okupovala kancelář jako office manager. Všechno okoukala, a tak to má teď skutečně v oku. více »

Makléř Aleš Hrubeš: Neobyčejný "obyčejný" cestovatel

14.3.2018

Pokud jste už měli tu čest s naším makléřem Alešem, následující řádky vás nejspíš nepřekvapí. Tenhle "obyčejný" kluk, jak o sobě sám říká, je mezi našimi klienty známý svým hodně netypickým přístupem. Totiž - aby klienti nemuseli vážit cestu k němu do kanceláře, jezdí za nimi sám. A kanceláří je mu jeho obytný vůz! více »

Chystáte se koupit nemovitost? Na tohle si dejte pozor!

13.3.2018

Dnes budeme trochu netradiční - máme několik rad pro KUPUJÍCÍHO! Stručně a jasně - co by měl mít kupující na paměti? více »