Kdybych nebyla u Talandy, líbilo by se mi na obrazovce

21.5.2018

"Znáte moji ženu?" - "Jó, šéfe!" - "Pěkná, že?" - "Jó, šéfe!. Koho vám dneska představíme už asi tušíte. Manželka, maminka, sluníčko naší firmy a prokuristka (ale pst, tohle oslovení fakt nemá ráda) - Jana Talandová.

Jana se za svobodna jmenovala Kašparová. A trochu kašpara v ní prý zůstalo i teď - je to takový ten pozitivní parťák, kterého potřebujete ve firmě i v životě. Nejspíš byste to do vždy upravené vysoké blondýnky neřekli, ale tahle holka to navíc umí s lopatou - vyrůstala totiž na statku. Možná až komicky pak vyzní, co jí dodnes připomene krásné chvíle s maminkou. Je to seriál Ordinace v růžové zahradě - to byl totiž skoro jediný čas, kdy si Jana s maminkou v klidu sedla. Seriál Janička sleduje dodnes a kdyby její cesta nevedla za Vlastou a do prostředí nemovitostí, třeba by jí osud zavedl právě tam :-).

Manželka, matka a boxerka

Zpátky na zem. Jana má ve společnosti TALANDA Invest na starosti účetnictví, finance, komunikaci s účetní a hlavně je to pravá ruka manžela. S Vlastou tak tráví občas i 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Sama Jana přiznává, že to není med: "Vlasta umí oddělit práci a rodinu, já moc ne. Samozřejmě jsme si krizí prošli, ale překonali ji, a jak to tak bývá, posílilo a spojilo nás to," říká Jana. Jejich rodina navíc není jen o dvou lidech, ale hlavně o skoro sedmiletém Vlastíkovi a pětileté princezně Viktorce.

K práci a rodině Jana stíhá i sport. Obden běhá s kamarádkami a není to žádný troškař - trasy mívají okolo 10 kilometrů. K tomu se ještě věnuje thajskému boxu Muay Thai, kam chodí se svou kamarádkou a někdy i manželem. "Takže mám i chvíle, kdy můžu legálně zmlátit manžela," dodává Jana s úsměvem. Sport jí navíc pomáhá vyčistit si hlavu.

A jaká tedy je Jana Talandová? "Je přátelská, usměvavá, paličatá, musí si na vše přijít sama. Neumí říkat NE! A je dokonalá," říká Jana s úsměvem.

20170803_081104 received_696124150589623 20180505_135251