Lenka Jandíková: TALANDA Invest vás vcucne!

14.3.2018

Od ekonomky to k realitám rozhodně není daleko. To ví i naše Lenka, novopečená mamina. „Realiťačkou“ jako by se narodila, ač její cesta mezi pozemky, domy a byty byla delší. Nejdřív u nás totiž okupovala kancelář jako office manager. Všechno okoukala, a tak to má teď skutečně v oku.

Lenka Jandíková: TALANDA Invest vás vcucne!

Od ekonomky to k realitám rozhodně není daleko. To ví i naše Lenka, novopečená mamina. „Realiťačkou“ jako by se narodila, ač její cesta mezi pozemky, domy a byty byla delší. Nejdřív u nás totiž okupovala kancelář jako office manager. Všechno okoukala, a tak to má teď skutečně v oku.

Mateřství? Lepší organizace času

I s malým dítětem se dá pracovat na sto až dvě stě procent. Lenka je toho jasným důkazem! Jednou rukou přebaluje, druhou obvolává klienty, do obou činností ale dává neskutečné množství energie. Ač je její pracovní den často dost hektický, nechce ošidit ani klienta, ani rodinu.

Prý je také s novým přírůstkem do rodiny pečlivější a efektivnější. S malým prckem totiž máte přirozeně lepší organizační schopnosti a větší empatii, tedy vlastnosti, které k obchodnímu jednání už tak nějak patří. Hnacím motorem je jí vidina dobrého obchodu a spokojeného klienta.

Víc než jen makléř

A právě ten spokojený klient je něco, na čem Lence v práci záleží snad úplně nejvíc. Ať se jedná o prodávajícího nebo kupujícího, obě strany musí z obchodu odejít s úsměvem. Často k ní totiž klienti přijdou zmatení a neznalí, a tak jim pomůže s úplnými základy i maličkostmi, se kterými si klient neví rady.  Důležitý je pro ni kontakt – osobní nebo alespoň telefonický. 

Aby toho nebylo málo, spolupracuje Lenka i s developery. Od začátku s nimi společně vytváří budoucí hnízdo, domov pro své klienty. I samotnou Lenku to prý posouvá, a to třeba už jen proto, že musí znát stavební zákon a jeho novely.

Volný čas? Pohodlí i příroda

Těžko se v životě zaměstnané ženy na mateřské hledá volný čas. Když už si Lenka ale přece jen vydupe chvilku pro sebe, vyrazí na víkend do přírody a užívá si wellnesu. Tam dokáže vypnout a načerpat energii, kterou přenáší dál.

A jak by charakterizovala sama sebe?  „Jsem empatická a energická bytost, která se ráda směje. Mám ráda pozitivní lidi, nemám ráda věčné stěžovače. Raději dárky dávám, než dostávám.“