O TALANDA Invest

Společnost TALANDA Invest s.r.o. se na realitním trhu objevuje od roku 2013. Díky jednateli Vlastimilu Talandovi má pevné základy, které stojí na jeho dlouholetých zkušenostech s obchodováním s nemovitostmi.

Společnost TALANDA Invest s.r.o. se na realitním trhu objevuje od roku 2013. Díky jednateli Vlastimilu Talandovi má pevné základy, které stojí na jeho dlouholetých zkušenostech s obchodováním s nemovitostmi.

„Moje první zaměstnání bylo na hony vzdálené tomu dnešnímu. Začínal jsem jako voják u Hradní stráže. Měl jsem spoustu času na uspořádání myšlenek. Ve svých devatenácti letech jsem ještě netušil, že to, co mě jednou bude skutečně bavit a také živit, je právě obchodování. V první řadě jsem získal hlavně disciplínu. A ta je důležitá pro každou práci, nejen pro tu obchodnickou.“

ZAČÁTKY TALANDA INVEST

Ve světě realit se Vlastimil Talanda začal pohybovat v roce 2007. Začínal v zavedené realitní kanceláři Bydlíte.cz. „Tam jsem se naučil, co všechno taková práce obnáší, co je důležité a co naopak méně. Komunikoval jsem s lidmi, což je základ všeho.“ V roce 2010 pak dostal nabídku pracovat u silné realitní kanceláře Century 21 – Bonus Pardubice jako makléř. „Makléřinu prostě musíte dělat srdcem – mně se to vyplatilo a brzy jsem se stal vedoucím kanceláře. Získal jsem tak zkušenosti s manegmentem a vedením týmu makléřů, což mě posunulo zase o krok dál, ke spoluvlastnictví této pardubické pobočky.

Já ale nikdy neusínám na vavřínech. Touha po vlastní realitní kanceláři byla stále silnější. Chtěl jsem vybudovat realitku s novou přívětivou tváří, se kterou budou lidé rádi spolupracovat. A tak jsem se odhodlal a založil TALANDA Invest. Původně jsem měl v plánu spolupracovat s dalšími 5 makléři, ale jak dnes sami můžete vidět, náš tým se rozrostl. V současnosti prodáváme reality především v Praze, Pardubickém, Královehradeckém a Středočeském kraji. Brzy ale budeme spolupracovat s klienty po celé republice.