Prodám romantickou usedlost Mladotický mlýn, Ev.č.: 00584

Popis

Prodám romantickou usedlost Mladotický mlýn v malebném koutu Chittussiho údolí u řeky Doubravy. Celý areál se skládá ze 4 budov: mlýnu, velkého rodinného domu, pensionu a restaurace a nabízí možnost ubytování, stravování a vyžití 60 (max. 100) osob. Vhodné pro pořádání svateb, školení i různých akcí. Mlýn se nachází 25 km od Kutné hory, 30 km od Pardubic a 90 km od Prahy.

V rodinném domě a v penzionu se nachází 3 konferenční sály, bazén 8x3m, tělocvična, 27 pokojů s koupelnami a toaletami a mnoho různých zákoutí, teras, odpočíváren. Součástí areálu je vlastní rybník, kamenný amfiteátr, jezírko, altán a parkoviště ve vzrostlé zeleni s 300-letým dubem.

Vytápění je zajištěno dvěma plynovými kotli, dále je zde šest krbů, pět pecí, podlahové vytápění, tepelným čerpadlem. Rozvody elektřiny jsou v mědi, rozvody vody a odpady v plastu.

Veškerá občanská vybavenost je ve 2,5 km vzdáleném Ronově nad Doubravou. Mlýn se nachází na úpatí Železných hor (CHKO), v okolí zámek Žleby, Sečská přehrada, Pařížovská přehrada, Kutná hora.

Kontaktujte makléře

Milan Kudrna

+420 770 772 015

[email protected]

info v RKvčetně provize
KategorieUbytování
LokalitaRonov nad Doubravou - Mladotice
OkresChrudim
Plocha užitná2.418 m²
Plocha pozemku8.103 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaKamenná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
Míst k parkování12
Parkováníano
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, Autobus
Elektřina400V
PlynPlynovod
OdpadJímka
TopeníLokální plynové, Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické