Byty Nové Dašice, Ev.č.: 01443

Seznam nemovitostí

Ev.č.CenaStavPoznámka
016363 700 000 Kč volné+ 2% provize

Popis

Projekt rezidenční čtvrti Nové Dašice jsme připravili s hlavním cílem umožnit bydlení v klidném prostředí s dobrou dopravní dostupností do Pardubic a do Hradce Králové.
Projekt je složen z celkem 90 bytů, ve čtyřech bytových domech, které se budou nabízet ve čtyřech velikostních kategoriích. Byty o dispozici 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk, o podlahových plochách od 38 do 116 m2. Každý byt bude mít balkon nebo terasu a sklepní box.
V celé rezidenční čtvrti Nové Dašice, tak i do všech bytů, je standardem bezbariérový přístup. Samozřejmostí jsou moderní výtahy v každém bytovém domě.
Na každý byt připadá jedno parkovací místo s možností přikoupení dalšího. Místa jsou buď krytá v přízemí každého bytového domu a navazují na komory/sklepní boxy, nebo nekrytá u příjezdové cesty. Další volná parkovací místa jsou na parkovišti před vjezdem k bytovým domům. Koupě bytu je podmíněna koupí alespoň jednoho parkovacího stání. Parkovací místa nejsou součásti ceny bytů.
Při současném stavu je dostupnost Pardubic jak autobusovou, tak individuální dopravou zřejmá a vede po krajské silnici přes obec Zminný. Podstatným bonusem projektu Nové Dašice je probíhající příprava přeložky této silnice mimo centrum Zminného s pokračováním po obchvatu Dašic na dálnici I/35, která bude lemovat severní okraj Dašic. Při současné stavu je dostupnost Pardubic 10 minut a Hradce Králové 15 minut.

Ing. Jan Otrošina

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Otrošina

+420 723 657 668

[email protected]

od 3 700 000 Kč
KategorieProjekt
LokalitaU Kasáren, Dašice
OkresPardubice
ParkováníAno
Počet bytů90
Počet objektů4