EKLUZIVNĚ: NADSTANDARDNĚ KOMPLEXNĚ VYBAVENÉ FITNESS 3 MIN OD METRA!, Ev.č.: 00415

Popis

JEDINEČNÁ NABÍDKA:
Nové kompletně nadstandardně vybavené fitness 3 minuty chůze od metra B – Palmovka! Možnost okamžitého provozu.

Projekt prodáváme za velice zajímavou cenu prvnímu solidnímu zájemci. Neplatíte provizi RK!

Na prodej provozovna a značka vynikajícího konceptu "FOX GYM". Nový majitel může samostatně provozovat nebo prodávat další franšízy.

Nové sportovní vybavení, audiosystém Harman Kardon, iPad na ovládáni hudby, PC, myčka, vybavení baru, vybavené pánské a dámské šatny + pánské a dámské sprchy a WC, elektronické zámky všech šatních skříní + elektronické náramky. Možno přebrat s klienty i profesionálními trenéry a zaškolenými recepčními.
Značka FOX GYM má vytvořené design, logo, vybudované sociální sítě s vysokou sledovaností, proběhla velká reklamní kampaň v rádiu (reklamy namluvené Liborem Boučkem), jednotný styl značky, foto a grafické materiály.

Moderní webové stránky s možností rozšíření o další provozovny a franšízy, sociální sítě vedené odborníkem, v prostoru zavedena LAN a WIFI, kamerový systém Hikvision s možností sledování provozu z mobilního telefonu. Intercom, dálkové otevírání dveří, led osvětlení.

Vysoký rating a ohlasy klientů, vysoké SEO pozice ve vyhledávačích síti Seznam i Google.

Fitness má velice nízké náklady na provoz díky novému nejmodernějšímu plynovému kotli napojenému na ohřev TUV, radiátory a podlahové topení, dále je ve vstupním prostoru vytápěná lavice pro zimní období. V provozovně je instalována také vzduchotechnika.

Provozovna řádně zkolaudována k danému účelu.

Kontaktujte makléře

Ondřej Petr

+420 775 693 802

[email protected]

19 500 Kč za měsíc
KategorieOstatní komerční nemovitosti
LokalitaNovákových, Praha - Libeň
OkresHlavní město Praha
Plocha užitná100 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
G (PENB nedodán)

Soubory ke stažení